Jautājumi vīrietim, ko var arī neuzdot

By | maijs 17, 2018

Ja vīrietis klusē, ir divi varianti, kā ar viņu kontaktēties. Pirmais – likt viņu mierā. Otrais –uzdot jautājumus! Piemēram, painteresēties par ko viņš domā. Pajautāt, kāpēc viņš domā tieši par to. Pēc tam pajautāt viņam – par ko domā tu. Bet pēc tam brīnīties, kāpēc viņš atbild tādā tonī. Ir vēl arī citi jautājumi, kas interesē sievietes, bet daļa vīriešu nezina, ko atbildēt vai mulst par šādiem jautājumiem.

“Vai tu mani mīli?”

Parasti meitenes, sievietes uzdot šādu jautājumu, ja zina, ka saņems apstiprinošu atbildi. Ja jau tu zini visu, tad kāpēc lieku reizi jautā? Un, ja nu es tevi nemīlu, tad tu būsi pirmā, kam es to pateikšu – tā spriež vīrieši.

“Cik stipri tu mani mīli?”

Pēc vīriešu loģikas mīlestību nevar izmērīt spēka vienībās. Interesanti, kādās svara mērvienībās, lai viņi to mēra? Es tevi tiešām mīlu, tad kāpēc šo mīlestību vajag mērīt? Vai tad tiešām nevar mīlēt, neuzdodot tik dumjus jautājumus?

“Par ko tu mani mīli?”

Viņi nesaprot, kā var mīlēt par kaut ko. Ja jau mīl, tad jau par visu kopā. Nevar taču pateikt: ”Es mīlu tavas acis, lūpas, matus vai kājas”, ir taču arī pārējais. Citreiz rodas nojausma, ka atbildot uz šiem jautājumiem, vajag no sākuma uzskaitīt visas ķermeņa daļas, lai varētu atbildēt uz šo jautājumu. Bet pēc tam ņemt un visu uzskaitīt, bet uz to paies visa diena.

“Vai tev ar mani ir labi?”

Kaut vai pakariet, bet vīrieši šo jautājumu nesaprot. Ja jau viņš ir blakus, tad jau nu noteikti ir labi. Ja nebūtu labi, sen jau būtu aizgājis. Vai arī tev ir vajadzīgs paskaidrojums? Atvaino, mīļā, tagad ir labi, bet tu neatslābinies, drīz paliks slikti un es aiziešu. Viņus, vienkārši tāds jautājums izsit no sliedēm arī tuvības laikā.

“Par ko es tagad domāju?”

Vai tad es esmu telepāts. Nu, no kurienes es varu zināt, par ko viņa tagad domā? Sāc jau pārdomāt visus iespējamos jautājumus, bet viņa klusējot māj ar galvu un smaida. Bet ja mēģināt sarunu ievirzīt uz citu pusi, tad no jauna sāk piekasīties ar savu jautājumu: ”Uzmini, par ko es tagad domāju?”

“Vai es esmu ļoti resna?”

Vīriešiem uzreiz rodas doma: ” Uzreiz pateikt, vai noklusēt?” Vienalga, kāda būs atbilde viņa tāpat kritīs panikā un pateiks, ka es uzskatu viņu par resnu. Bet ja sākšu pārliecināt, ka figūra viņai ir ļoti laba un man patīk, viņa tik un tā pateiks, ka tikai izliekos. Palieliniet pārliecību par sevi, dāmas.

“Vai man piestāv šī kleita, blūzīte, bikses….?”

Bieži mūsu viedokļi nesakrīt, tāpēc vīrieši pirms atbildēšanas pajautā, ko mēs pašas domājam. Citādi iepirkšanās no šausmām pārvērtīsies par elli. Ja pateiksi ko domā, sieviete var arī apvainoties un nerunāt visu dienu.

“Vai tu esi mājās?’’

Jā, ir dažām meitenēm, tāds jocīgs ieradums, kad zvana uz mājas telefonu, pajautāt, vai tu esi mājās? Un pēc tam pašas arī atbild, jā dzirdu, ka esi mājās. Kāpēc, tad prasi? Citreiz var arī nenoticēt un atbraukt pārliecināties.

“Vai tu neko neievēroji?”

Šo jautājumu vīrieši neieredz visvairāk. Citreiz ir tā, ka sievietes kaut kādu mazu sīkumu nopērk un tad jautā, vai tu neko neievēroji, manās pārmaiņas. Piemēram, kaut vai acu ēnas.

Citreiz ir tā, ka jau iepriekš pasaka, ka es labi izskatos, tad rodas jautājums, vai tad es vakar slikti izskatījos, jo man nekā jauna nav.

Taisnību, mēs arī pašas zinām. Bet no saviem vīriešiem tomēr gribam dzirdēt, ka mēs esam slaidas, mīlošas un šajā kleitā mēs viņiem ļoti patīkam. Bet, ne jau viņi visi to nojauš un saprot, ko mēs no viņiem gribam. Tāpēc, laikam nav vērts viņus izjautāt, likt viņiem mocīties ar domu, kas ir mainījies un ko pateikt. Kaut vai šo: ” Es zinu, ka tu mani mīli. Un ļoti gribu, lai tu par to man teiktu biežāk. Piemēram, tagad.”